Ubytování


Hotýlek najdete v centru Chlumu, pouhých 150 metrů od horního náměstí s radnicí a nádherným kostelem Nanebevzetí Panny Marie a 400 metrů od zámku. Přesto jsme trochu stranou největšího turistického náporu, což v letní sezóně může přijít vhod.

Hotýlek leží přímo na cyklostezce č. 1011 a celé okolí je doslova protkáno nádhernými cyklostezkami, takže se můžete vydat do 15km vzdálené Třeboně, do malebného rakouského městečka Litschau s úžasnou cukrárnou je to 10km, okruh kolem největšího rybníku na světě měří z Chlumu asi 50km a s podobně dlouhým výletem počítejte, pokud se rozhodnete vydat se na cestu kolem Světa.

Třeboňsko máme na kolech dobře projeté a velice rádi Vám osobně poradíme s plánováním Vašich výletů.

 

Nabízíme ubytování v pěti dvou- nebo třílůžkových pokojích a jednom větším apartmánu s kapacitou 10 osob.

Vybavení pokojů:

  • koupelna se sprchou a WC
  • vybavená kuchyňka s lednicí a vařičem
  • TV a Wi-Fi internet zdarma
  • povlečení, ručníky, mýdla a toaletní papír je samozřejmostí

Pokoje jsou nově zrekonstruované a vymalované, veškerý nábytek, matrace a vybavení je zcela nové (zakoupeno v létě 2015).  V pokojích jsou komfortní belgické vinylové podlahy, které neobsahují žádné ftaláty, nemusíte mít tedy strach ani o nejmenší členy Vaší rodiny.

K dispozici je veliká uzamykatelná kolárna a příjemná zahrádka s posezením a grilem.

Celý Hotýlek včetně zahrady je pokrytý rychlým Wi-Fi internetem zdarma. Parkování je k dispozici zdarma přímo před Hotýlkem.

Rádi Vám také připravíme snídaně dle Vašeho přání.