O nás


V srpnu 2014 jsme v samém srdci Chlumu u Třeboně objevili tento pozoruhodný předválečný dům. Okamžitě jsme se do něj zamilovali a rozhodli jsme se ho koupit, zrekonstruovat a provozovat jako pension, i když to pro nás znamená obětovat pohodlné bydlení a jistotu stálého zaměstnání v Praze.

Děláme tedy tak trochu krok do neznáma a víme, že nás čeká dlouhá a nelehká cesta. Věříme však, že člověk musí jít svým snům naproti.

V sezóně 2015 už Vás rádi přivítáme v našem Hotýlku uprostřed nádherné jihočeské přírody, jen 12 km od Třeboně, v krajině jako stvořené jak pro spoustu sportovních aktivit, tak i pro odpočinek nebo chvilku romantiky…

Připravili jsme pro Vás ubytování odpovídající dnešním potřebám a standardům (pokoje i apartmány s vlastní kuchyňkou, všechny pokoje s vlastní koupelnou, toaletou, TV a Wi-Fi) za rozumné ceny a spoustu doplňkových služeb, jako je půjčovna bicyklů a příslušenství, základní servis jízdních kol, vyzvedávání hostů i s bicykly autem kdekoliv v okolí na zavolání, půjčovna kajaků a výlety na kajacích, tenis, rybaření, výlety na Via Ferraty do blízkého Rakouska, vlastní sauna atd.

Sledujte naši stránku na Facebooku, kde budeme pravidelně zveřejňovat veškeré novinky a fotografie. Budeme také rádi za Vaše podněty a komentáře!

Tereza, Honza a Vik   (Hotýlek.eu)